Вебінари для вчителів

Google Classroom Обучение Онлайн Преподаванию

Міністерство освіти і науки України опублікувало перелік джерел для безкоштовного навчання

Шановні вчителі!

Участь у Конкурсах дасть можливість Вашим учням ще раз перевірити свої вміння застосовувати знання на практиці, відчути азарт змагання і радість успіху, увійти до складу єдиної команди дорослих і дітей, представників великих міст і маленьких селищ з різних куточків України, яких об’єднує прагнення до нових знань. Всі учасники конкурсу одержать сертифікати та сувеніри, а переможці – призи!!!

Сайт "Учителі в онлайні"
Міжнародний математичний конкурс "КЕНГУРУ" (2-11 клас)
Всеукраїнський фізичний конкурс конкурс "ЛЕВЕНЯ" (7-11 клас)
Міжнародний конкурс з інформатики та комп"ютерної грамотності "БОБЕР" (5-11 клас)