Зовнішнє незалежне оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти,проводитиметься з22травнядо14липня 2018 року

√Кожен зареєстрований учасник ЗНОмає право скластитестиНЕ більшяк ізчотирьохнавчальних предметів із Переліку:

• Українська мова і література
  • Історія України
  • Біологія
  • Географія
  • Фізика
  • Хімія
  • Англійська мова
  • Іспанська мова
  • Німецька мова
  • Французька мова
КАЛЕНДАР ЗНО-2018
РЕЄСТРАЦІЯ
06.02 – 19.03.2018Подання реєстраційних документів особами для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні
ПЕРЕРЕЄСТРАЦІЯ
06.02 – 02.04.2018Унесення за вимогою учасників зовнішнього незалежного оцінювання змін до реєстраційних даних
ПРОВЕДЕННЯ ЗОВНІШНЬОГО НЕЗАЛЕЖНОГО ОЦІНЮВАННЯ
Основна сесія
22.05.2018Математика
24.05.2018Українська мова і література
29.05.2018Іспанська мова
29.05.2018Німецька мова
29.05.2018Французька мова
01.06.2018Англійська мова
04.06.2018Біологія
06.06.2018Історія України
08.06.2018Географія
11.06.2018Фізика
13.06.2018Хімія
Розміщення на інформаційних сторінках учасників ЗНО результатів
до 15.06.2018з математики, української мови і літератури, іноземних мов, біології
до 21.06.2018з історії України, географії, фізики, хімії

√ Результати зовнішнього незалежного оцінювання з трьох навчальних предметів (українська мова і література (українська мова), математика або історія України (період ХХ - початок ХХІ століття), а також один з навчальних предметів з Переліку за вибором випускника) зараховуються як результати державної підсумкової атестації за освітній рівень повної загальної середньої освіти для випускників старшої школи загальноосвітніх навчальних закладів 2018 року.

√ Для проведення ЗНО з іноземних мов використовуються завдання сертифікаційних робіт (предметні тести) двох рівнів складності:академічного та профільного.

Для тих, хто вивчав мовуна профільному рівні, оцінкою за ДПА буде результатвиконання всіх завданьтесту. Для визначення оцінки ДПА випускників 2018 року, які вивчали іноземну мову на рівні стандарту абоакадемічному рівні, не враховуватимутьсязавдання 33–38з частини «Читання» і39–48з частини «Використання мови», що вимагають глибших знань іноземної мови. Ці завдання враховуватимуться для визначення оцінки ДПА випускникам, які вивчали іноземну напрофільному рівні.

√ Результати ЗНО з української мови і літератури (українська мова) зараховуються як результати ДПА за освітній рівень повної загальної середньої освітидля учнів (слухачів, студентів) ВНЗ та ПТНЗ,які в 2018 році здобудуть повну загальну середню освіту.

Підготовка до ЗНО

/Files/images/uchnyam/zno-v-kartynkah-ukr-mova.jpg

Українська література

/Files/images/uchnyam/zno-v-kartynkah-literatura.jpg