Участь в районних олімпіадах та творчих конкурсах 2017-2018 н.р.

В районних олімпіадах взяли участь 21 учень школи, з них визнані переможцями 12 учасників. Минулого року брали участь 20 учасників, переможців - 7. Підсумки олімпіад свідчать про якісну роботу вчителів Ткачової Л.П., Пригаріної С.В., Журавльової Ж.Б., Заєць М.В., Щербак Є.О., Устименко О.В., Мамросенко А.О. щодо підготовки учнів до районної олімпіади .

Динаміка результативності участі школярів представлена у таблиці

Прізвище, ім'я переможця Предмет клас Вчитель Місце
Лук’янов Сергій Сергійович Українська мова та література 9 Пригаріна Світлана Володимирівна 3
Казак Анна Євгенівна Українська мова та література 10 Щербак Євгенія Олександрівна 3
Лук’янов Сергій Сергійович Російська мова та література 9 Заєць Марина Вікторівна 3
Погорелов Назар Євгенович правознавство 10 Журавльова Жанна Борисівна 3
Горбачова Єлизавета Андріївна біологія 10 Ткачова Лариса Петрівна 3
Головко Євгеній Сергійович економіка 11 Журавльова Жанна Борисівна 3
Лук’янов Сергій Сергійович фізика 9 Мамросенко Алла Олександрівна 3
Старушко Володимир Володимирович географія 10 Журавльова Жанна Борисівна 2
Колокол Вікторія Олегівна правознавство 9 Журавльова Жанна Борисівна 1
Погорелов Назар Євгенович історія 10 Журавльова Жанна Борисівна 3
Лук’янов Сергій Сергійович астрономія 9 Мамросенко Алла Олександрівна 3
Захаров Кирило Сергійович екологія 11 Устименко Олена Василівна 3

Проведення ІІ етапу ХVІІІ Міжнародного з української мови імені Петра Яцика у 2017/2018 н.р»,

Серед учнів нашої школи стали переможцями ІІ (районного) етапу 2 учасників:

Хижняк Орина, учениця 4-А класу II місце (вчитель Терес А.В.).

Лук’янов Сергій, учень 9-А класу посів III місце (вчитель Пригаріна С.В.) ,

Про підсумки участі учнів школи у ІІ етапі VІІI Міжнародного мовно–літературного конкурсу імені Тараса Шевченка 2017-2018 н.р.

В районному етапі конкурсу взяли участь 3 учнів нашої школи. Журі відмітило високий рівень підготовки учнів до конкурсу. Серед учнів нашої школи стали переможцями ІІ (районного) етапу 3 учасників: Дац Марія учениця 5-А класу посіла II місце (вчитель Щербак Є.О.), Лук’янов Сергій, учень 9-А класу (вчитель Пригаріна С.В.)та Білан Валерія , учениця 11-А класу (вчитель Заєць М.В.) посіли III місце.


2016-2017 навчальний рік

/Files/images/istoriya_shkolyi/53.jpg

ПРИЗЕРИІІ (районного, міського) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад:

Бокова Марія (11-А) –ІІ місце з української мови; ІІІ місце з історії

Захаров Кирило (10-А) – ІІІ місце з історії; ІІІ місце з біології

Кузьмич О. (9-А) – ІІІ місце збіології

ПРИЗЕРИ Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім. Т.Г. Шевченка:

Оленець К. (11-А) – IІІ місце

Лук'янов Сергій(8-А) –IІІмісце

ПРИЗЕРИ в першості Ленінського району:

з футболу - ІІІ місце

з тенісу -ІV місце

ПРИЗЕРИМіського екологічного проекту «Екологічний вектор» «Зелена хвиля»:

Номінація «Екологічна казка»:

Групова робота (2-А)– ІІ місце

ПРИЗЕРИМіжнародного конкурсу з української мови ім. П. Яцика:

Дац Марія (4-А) – ІІІ місце

Лук'янов Сергій(8-А) – ІІІ місце

Кiлькiсть переглядiв: 0

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.