Запорізька гімназія №73

Запорізької міської ради

Ласкаво просимо Вас до нашого загальноосвітнього навчального закладу, який є центром науково-дослідницької роботи, осередком формування здорового способу життя, розвитку компетентної особистості, зорієнтованої на духовно-естетичний особистісний ріст.

Школа реалізує зміст освіти:

• І ступінь 1-4 класи: розвиваюче навчання, англійська мова, основи здоров'я,сходинки до інформатики, екологія рідного краю.
  • ІІ ступінь—5-9 класи.
  • ІІІ ступінь—10-11 класи — допрофесійна і профільна підготовка.

Школа № 73 м. Запоріжжя заснована у 1961 році. Проектна потужність 1070 учнів. У 1995 році отримала державну реєстрацію загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №73. У 2004 році була реорганізована у Запорізьку загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів № 73 Запорізької міської ради Запорізької області.

1 вересня 2016 року Наша школа відзначала ювілей 55-річчя.

За своє існування школою керували наступні директори:

Невідомо Кущ Євдокія Іванівна
Невідомо Барсук Андрій Єгорович
Невідомо Галочка Марія Семенівна
1991-2013 року Міщенко Лідія Максимівна
2013 та по теперішній час Ткачова Лариса Петрівна

За 55 років існування зі школи випущено 3707 учнів, 89 випускників отримали атестат з відзнакою та нагороджені золотими медалями, 60 учнів отримали срібні медалі, 70 учнів закінчили школу з відзнакою.

В середньому 65% учнів після закінчення школи стали студентами вузів, решта продовжували своє навчання в технікумах та училищах або працевлаштовувались.

/Files/images/istoriya_shkolyi/Doc13-1.png В школі працює:34 працівники педагогічного персоналу, із них спеціалістів:

"Вищої категорії" - 12
"Першої категорії" - 6
"Другої категорії" - 8
"Спеціалістів" - 8

Педагогічні звання:

"Вчитель-методист" - 3;
"Старший вчитель" - 6.

В школі працює 22 працівники молодшого обслуговуючого персоналу.