Акція "16 днів проти насильства"

Запорізька гімназія №73 долучається до акції "16 днів проти насилля".

Основними завданнями акції є:

- привернення уваги учасників освітнього процесу до актуальних для українського суспільства проблем подолання насильства в сім’ї, протидії торгівлі людьми та жорстокого поводження з дітьми, гендерного насильства та забезпечення рівних прав жінок і чоловіків;

- проведення інформаційних кампаній з метою підвищення обізнаності здобувачів освіти з питань попередження насильства в сім'ї, жорсткого поводження з дітьми, формування свідомості, щодо нетерпимого ставлення до насильства.

27 листопада з учнями 4 класу була проведена профілактична бесіда на тему: "СТОП насиллю!!! Діти за добро". Учні класу з задоволенням створили аплікації "Наші долоньки проти насильства".

Галерея "16 днів проти насильства"