День Гідності та Свободи

З метою вшанування громадянського подвигу учасників Помаранчевої революції та Революції Гідності, національно-патріотичного виховання дітей, учнівської та студентської молоді, утвердження демократичних цінностей, ідеалів свободи і справедливості, європейського шляху розвитку України у Запорізькій гімназії №73 пройшли заходи, які висвітлюють доленосні сторінки в історіїУкраїни початку XXI століття.

Протягом 19-20 листопада проведено урок Пам'яті "Революція Гідності, охрещена кров'ю" для учнів 5-6 класів, інформаційні експрес-хвилинки "Герої нашого часу", "Народ мій завжди є, народ мій завжди буде" для учнів 7-9 класів.