Профілактична робота з підлітками

Цього тижня інспектори СЮП Дніпровського ВП ГУНП в Запорізькій області відвідали гімназію 73 і поспілкувалися з учнями 8-9 класів.

Інспектори ювенальної превенції проводять із дітьми пізнавальні лекції з правової тематики, розповідають про дотримання норм дисципліни, недопущення скоєння булінгу. І це лише деякі «гарячі» теми для підлітків та їх батьків.

Профілактична робота важлива, адже вона здатна попередити про наслідки тієї або іншої необдуманої дії, яка на перший погляд здається витівкою або розвагою.

Галерея "18.09"

Підліткам доступно роз'яснили що таке громадські місця і які там існують обмеження. Які можуть бути наслідки паління, вживання алкогольних напоїв, якщо тобі не виповнилося 16! Торкнулися поліціянти і питання вживання молоддю наркотичних речовин. Усмішки вмить зникли з облич учнів, коли інспектор описала в якому стані знаходяться в лікарні їхні однолітки, які вживали наркотики або таблетки. Як не можуть знайти собі місця від жаху батьки, дивлячись на бліді, змучені обличчя непритомних дітей.

Корисна зустріч!

Дякуємо інспекторам СЮП Дніпровського ВП ГУНП в Запорізькій області.