ДО УВАГИ БАТЬКІВ МАЙБУТНІХ ПЕРШОКЛАСНИКІВ!!!

Запорізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №73 інформує про початок приймання заяв батьків для зарахування дітей до перших класів.
Приймання заяв батьків для зарахування дітей до перших класів триватиме з 02.06.2020р. по 10.08.2020р. за попереднім записом 224-77-62 для підготовки графіку організованого прийому громадян.

ЗЗСО №73 – наш другий дім. І кожен з нас мріє, щоб у цьому домі було тепло і затишно, надійно і спокійно. Цей затишок у школі створюють учителі. У нашій школі працюють прекрасні талановиті вчителі. Вони кожного дня сіють зерно знань у дитячі душі.

Заяви у закладі освіти прийматимуться виключно у батьків, без присутності дітей.
Нагадуємо, що до заяви для зарахування дитини до першого класу додаються документи:

· копія свідоцтва про народження дитини;

· оригінал або копія медичної довідки за формою первинної облікової документації № 086-1/о «Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду» (далі – медична довідка);

· інші документи, які підтверджують право дитини на першочергове зарахування до 1 класу закладу освіти.

У разі відсутності оформленої медичної довідки подаються вищезазначені документи, а медична довідка після її отримання в закладах охорони здоров’я в термін до 10.08.2020р.
Звертаємо Вашу увагу на необхідність наявності документу, що засвідчує особу заявника.
З метою дотримання протиепідемічних заходів в закладі освіти для приймання заяв буде виділено окреме місце.
Для попередження поширення на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19 просимо неухильно дотримуватись протиепідемічних заходів.

МИ ЧЕКАЄМ НА ВАС!!!!