Міжнародний день прав людини

«Знання права заслуговує найбільшої поваги»

Давньоримський юрист Ульпіан

10 грудня- Міжнародний день прав людини.

Це свято було засноване 4 грудня 1950 року на засіданні Генеральної Асамблеї ООН. Двома роками раніше ООН ухвалила Загальну декларацію прав людини, яка стала першим міжнародним документом, в якому були чітко сформульовані положення про права людини.

Зокрема, засновники цього свята висловлювалися за розширення прав людини, активну пропаганду ідей рівноправності, соціальної відповідальності та взаємодопомоги. У цей день, зазвичай, згадують про механізми досягнення безпеки в суспільстві й зусиллях світового співтовариства щодо виховання підростаючих поколінь у дусі дотримання прав людини.

Головна мета свята — торжество в усьому світі понять свободи, безпеки й чесності людей по відношенню одне до одного.

/Files/photogallery/1268/IMG_20181214_140632.jpg /Files/photogallery/1268/IMG_20181214_140436_HDR.jpg /Files/photogallery/1268/IMG_20181214_140508.jpg

14 грудня в школі проведено захід, на якому учні дізналися, що від народження всі люди мають певні права, які гарантовані Конституцією і захищаються державою. Їх потрібно знати й реалізовувати, але пам'ятати, що поводитись слід так, щоб своєю поведінкою не порушувати прав іншої людини!

Галерея "День прав людини 10.12.18"