/Files/images/yachs.jpg

Для здійснення дистанційного навчання (змішаного навчання) педагогічні працівники Запорізької гімназії №73 пропонують здобувачам освіти використання платформи Gооgle Сlassroom.

Gооgle Сlassroom має зручний україномовний інтерфейс сервісу, безкоштовне користування, можливість своєрідного контроля за роботою як вчителів, так і здобувачів освіти, наявність інструкцій, відеороликів та інших навчальних ресурсів щодо використання, безліч функцій для організації віртуального з процесу навчання. Даний ресурс є найоптимальнішим для використання здобувачами освіти 1 - 9 класів.

Дистанційне навчання буде відбуватися за наявним розкладом уроків.

Тривалість уроку: для І класів - 35 хв., для 2-4 класів - 40 хв., для 5 - 9 класів - 45 хв.

Тривалість уроку (синхронний режим, Meet): для І класів – не більше 10 хв., для 2-4 класів - не більше 15 хв., для 5 - 7 класів - не більше 20 хв., для 8-9 класів – 20-25 хв.

Облік навчальних досягнень учнів та ведення уроків здійснюється через систему atoms.com.ua.

Загальний розклад уроків Запорізької гімназії № 73 Запорізької міської ради Запорізької області на І семестр 2020 – 2021 н. р.

Розклад уроків в синхронному режимі.

Зеленим в розкладі виділені - уроки online, чорним - offline. А також кожен учень може бачити в електронному щоденнику уроки з поміткою "онлайн".

СТРАТЕГІЯ Запорізької гімназії №73 Запорізької міської ради щодо організації дистанційного (змішаного) навчання

Наказ від 23.10.2020 №291 Про організацію змішаного навчання в закладах загальної середньої освіти м. Запоріжжя з урахуванням епідемічної ситуації

Наказ від 29.10.2020 Про організацію змішаного навчання в закладах загальної середньої освіти з урахуванням епідемічної ситуації

ПОЛОЖЕННЯ про дистанційну форму здобуття повної загальної середньої освіти

ПОЛОЖЕННЯ про дистанційне навчання в Запорізькій гімназії №73 Запорізької міської ради

Пам'ятка для батьків під час дистанційного навчання

Кiлькiсть переглядiв: 0

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.