Повернутися до звичайного режиму

В школі функціонує власна їдальня, де дітям представлена різноманітна продукція, переважно хлібобулочного характеру. Представлені різноманітні напої (не газовані води, кисіль, компот, чай).

Учні 1-4 класів забезпечені безкоштовним збалансованим гарячим харчуванням. Учні, які відвідують ГПД мають змогу, за бажанням батьків, отримувати обід та підвечірок. Діти-сироти, діти з багатодітних сімей, учні, які потрапили у складні життєві умови, забезпечуються пільговим харчуванням.

Встановлений наступний порядок надання безкоштовного харчування:

• створюється комісія по розгляду питань щодо надання пільгового харчування;
  • заява батьків;
  • акт обстеження житлово-побутових умов заявника;
  • клопотання та висновок адміністрації і батьківського комітету школи;
  • рішення комісії територіального відділу освіти, молоді та спорту Ленінського району управління освіти і науки Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Запорізької міської ради.

/Files/images/batkam/36367526.jpg